ЕКОНОМІКА ЗНАНЬ В АСПЕКТІ ВКЛЮЧЕННЯ УКРАЇНИ В ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР І ДОСВІД ТДЕУ
Ключові слова:
Болонський процес, вищі навчальні заклади, європейський освітній простір, європейський науковий простір, інтеграція, програма двох дипломів, спільний європейський проект, Тернопільський державний економічний університет, економіка знань.Анотація
Розкрито можливості розвитку в Україні економіки знань і включення її в європейський науковий та освітній простір.
Посилання
Звернення Президента України до Верховної Ради України у зв’язку з Посланням Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє і зовнішнє становище України у 2005 році» // http://www.president. gov.ua/news/data/11_6001 .html.
Підвищення ефективності вищої освіти - визначальний чинник зростання соціально-економічного потенціалу держави // Матеріали до доповіді міністра освіти і науки на підсумковій колегії Міністерства освіти і науки України (23 лютого 2006 року, м. Київ) // http://library.zsu.zp.ua/index. php?item=presa&kit=2005_bolon&num=26/
Статистичний щорічник України за 2004 рік. - K.: Державний комітет статистики України, 2005.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).