УКРАЇНСЬКО-ГРЕЦЬКІ ЕКОНОМІЧНІ СТОСУНКИ: ФОРМУВАННЯ НОВИХ НАПРЯМКІВ
Ключові слова:
Українсько-грецькі економічні відносини, експорт, імпорт, послуги українських медиків, бізнес-послуги, торгівля освітніми послугами України з Грецією, туризм, наукомісткі послуги.Анотація
Обґрунтовано ідею спільної експансії Греції та України на світовому ринку. Показано, що особливості економіки двох країн здатні доповнювати одна одну. Великим успіхом у західних країнах могли б користуватися послуги українських медиків у галузі стоматології та фізіотерапії. Розвиток торгівлі освітніми послугами передбачає як навчання українських мігрантів та їхніх дітей у Греції, так і створення спільних міжнародних навчальних закладів для навчання громадян третіх країн. Припускається, що за умови об’єднання спеціалістів з консалтингу та маркетингу можна розраховувати на чималий комерційний успіх греко-українських фірм на ринку послуг пострадянського простору. Доведено доцільність культивування в Україні освітнього туризму в Грецію, який можна також інтегрувати в освітній бізнес, та перспективність спільного бізнесу на світовому ринку українських і грецьких туристичних фірм із розвитку туризму до давньогрецьких міст, розташованих в Україні (Херсонес, Ольвія тощо).
Посилання
Державний комітет статистики. Україна у цифрах у 2005 році. Статистичний довідник. – К.: Консультант, 2006.
Наукоемкие технологии и их роль в современной экономике (грант рффи, проект № 02-06-80004) // Российский фонд фундаментальных исследований// http://www.rfbr.ru/default.asp?doc_id=5767
Science and Engineering Indicators. 2000, National Science Board. –
Wash., 2000. – Chapter 7.
The Development of the Hellenes in Ukraine from the 18TN – to the 21ST Century // Conference Proceedings. – Mariupol, 2007.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).