Політика вільного доступу та авторські права

ПОЛІТИКА ВІЛЬНОГО ДОСТУПУ ТА АВТОРСЬКІ ПРАВА

 “Журнал європейської економіки” практикує політику негайного відкритого доступу до опублікованого змісту, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями задля загального суспільного прогресу.

Автори, які подають статті для публікації, гарантують, що робота не порушує жодних існуючих авторських прав, і звільняють видавця від відповідальності за будь-яке порушення такої гарантії.

 Автори, які публікуються у цьому ЖЄЕ, погоджуються з наступними умовами:

  1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
  2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
  3. Якщо дослідження вимагає участі людей у формі опитувань, випробувань, свідчень або іншого внеску, автори повинні переконатися, що всі учасники дали свою інформовану згоду. Якщо автори мають намір включити в публікацію ім'я учасника або його зовнішність, вони повинні чітко вказати це у формулярі для згоди учасників. Подаючи рукопис для розгляду в нашому журналі, автори підтверджують, що вони дотримуються цієї вимоги для всіх учасників дослідження, яких вони залучили.

До статті застосовується наступна ліцензія: CC BY

 Ліцензія CC BY дозволяє іншим розповсюджувати, змінювати та розвивати вашу роботу, навіть у комерційних цілях, за умови, що вони посилатимуться на вас як на автора оригінального твору. Це найбільш гнучка з пропонованих ліцензій. Рекомендується для максимального поширення та використання ліцензованих матеріалів.

 Видавець застосовує до статті ліцензію Creative Commons Attribution Works 3.0 Unported License (CC-BY) з метою публікації в журналі на умовах відкритого доступу. Повна інформація про ліцензію доступна за посиланням http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/legalcode