АНАЛІЗ РЕСУРСНО-СИРОВИННИХ ДИСБАЛАНСІВ СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ
Ключові слова:
Ресурси, сировина, світова економіка, зовнішня торгівля, сировинні дисбаланси, ресурсозабезпеченість.Анотація
Проаналізовано ресурсно-сировинні дисбаланси світової економіки та їх вплив на зовнішню торгівлю України. Напрацьовано теоретичні, методичні та практичні аспекти впливу ресурсно-сировинної проблеми світової економіки на зовнішню торгівлю України.
Посилання
Сучасні тенденції та чинники розвитку зовнішньої торгівлі України / За ред. д. е. н., професора Київського національного торгово-екномічного університету Т. М. Мельника // Національна бібліотека України ім. В. І. Вернадського. – 2011. [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.nbuv.gov.ua/
Темченко А. Г. Ресурсозбереження: технології, економіка, менеджмент / А. Г. Темченко, С.О. Жуков. – Кривий Ріг : Мінерал, 2001. – 173 с.
AQUASTAT. [Електронний ресурс]. – Режим доступу: _water_resources_and_MDG_water_indicator_November_2011.xlsx
FAO statistics. http: // www.fao.org.
International Trade Statistics 2011 [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http: // www. wto.org.
Mining Royalties: a global study of their impaction on investors, government and civil society / J. Otto and oth. The world Bank, 2006 / (ISBN-13: 978-0-8213-6502-).
The Global Enabling Trade Report 2010 [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://gcr.weforum.org/getr2010.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).