ЕНЕРГЕТИЧНЕ МАЙБУТНЄ ІНДІЇ
Ключові слова:
Глобальні викиди СО2, екологічна крива С. Кузнєца, Індія, зміни клімату.Анотація
Проаналізовано Індію з позиції екологічної кривої Кузнєца. Напрацьовано теоретичні та практичні аспекти проблеми викидів СО2 в Індії.
Посилання
Іншеков Є. М. Екологічна крива Саймона Кузнєца: погляд з позицій ефективності енерговикористання на прикладі України / Є. М. Іншеков, О. С. Дробаха // Енергетика: економіка, технології, екологія. – 2009. – № 1. – С. 50–56.
Жарова Л. В. Економічні механізми контролю за викидами парникових газів / Л. В. Жарова, М. В. Ільїна ; [за наук. ред. д. е. н., проф. Є. В. Хлобистова]. – К. – Сімферополь : РВПС України НАН України, НДІ СРП, 2009. – 62 с.
Елдышев Ю. Н. Какие страны наиболее «вредны» для окружающей среды и почему [Електронний ресурс] / Ю. Н. Елдышев. – Режим доступу : http://www.ladoga-park.ru/a101017220323.html.
Darshan Goswami. India’s Renewable Energy Potential Remains Untapped [Електронний ресурс] / Goswami Darshan. – Режим доступу : http://www.renewableenergyworld.com/rea/news/article/2013/07/indiasrenewable-energy-potential-remains-untapped?page=2.
Can India Achieve 100% Renewable Energy? [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://cleantechnica.com/2014/08/21/can-india-achieve-100-renewable-energy-future/.
Trends in global СО2 emissions: 2014 Report. Background studies. 7. Trends in global СО2 emissions: 2013 Report. Background studies.
Rising Economic Powers and the Global Economy: Trends and Issues For Congress / Raymond J. Ahearn.
The G20 and Beyond-Towards Effective Global Economic Governance Jakob Vestergaard DIIS Report 2011:04.
Human Development Report, 2013 – UNDP & IMF databases (World Economic Outlook & International Financial Statistics).
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).