СОЦІАЛЬНА РЕВОЛЮЦІЯ МАС В УКРАЇНІ (НЕ ХЛІБОМ ЄДИНИМ)
Ключові слова:
Валовий внутрішній продукт, заробітна плата, індустрія відпочинку, приватизація, розкіш, соціальна революція, соціальна справедливість.Анотація
Стверджується, що в Україні відбувається соціальна революція. Вона розпочалася після помаранчевої революції і компенсує недолугості приватизації. Вона здійснюється шляхом поступового, що весь час посилюється, тиску мас на нових власників і владу. На противагу «тихим» методам приватизації економічно активне населення знайшло «тихі» методи підвищення доходів. Соціальні блага завойовуються вимогливістю до роботодавців і політиків та ігноруванням непоступливих з них. Останні змушені прискореними темпами збільшувати доходи працюючих або лобіювати їхні інтереси. Це призводить до зміни структури витрат населення, розширення їхньої участі в індустрії відпочинку та доступу до благ цивілізації.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).