СТРАТЕГІЧНИЙ ПІДХІД ДО ФІНАНСОВИХ ОПЦІОНІВ
Ключові слова:
Фінансовий опціон, реальний опціон, гра, винагорода за опціон.Анотація
Щоб пояснити стратегічний вимір в оцінюванні опціонів, буде корисно звернутися до самої ідеї понятійного апарату. Опціони відкривають можливість відкласти рішення до певного моменту в майбутньому. Завдяки такій гнучкості з’являється можливість урахувати додаткову інформацію. Також гнучкість прийняття рішень має свої переваги та вигоди. Розглянуто вартість опціону в залежності від можливих станів природи. В статті пояснюється, як ці можливості призводять до змінних стратегічного рішення нового учасника гри.
Посилання
Farnham, P. G., 2005, Economics for Managers, Pearson Education International, Upper Saddle River, New Jersey.
Howard, R.A., 1996, Options, in: Wise Choices: Decisions, Games, and Negotiations, eds. Zeckhauser. R. J., R. L. Keeney, and J. K. Sebenius, Harvard Business School Press, Boston MA, 81-101.
Keat, P. G. and P. K. Young, 2003, Managerial Economics: Economic Tools for Today’s Decision Makers, fourth edition, Pearson Education International, Upper Saddle River, New Jersey.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).