УКРАЇНА: ДАНІ З МАКРОЕКОНОМІКИ (Двадцять років економічних реформ, ситуація в Україні )
Ключові слова:
Державний бюджет, коефіцієнт заборгованості, дефіцит у бюджеті, індекс економічної свободи.Анотація
Через двадцять років після краху радянського режиму, а також після майже двадцяти років незалежності України має бути підбито попередні підсумки щодо економічного розвитку країни. З цією метою наведено деякі дані з макроекономіки. Докладно проаналізовано актуальне становище з огляду на фінансову кризу. Відзначено, що ця криза несе для України особливі фінансові труднощі. Шлях для подолання кризи матиме вирішальне значення для майбутнього економічного розвитку та добробуту країни.
Посилання
Барро, Роберт; Ксав’єр Сала-і-Мартін: Економічне зростання (Economic Growth). 2004.
Бланкхард, Олівер: Макроекономіка (Macroeconomics). 2009.
Круґман, Пауль; Моріс Обстфельд: Міжнародна економіка (International Economics). 2008.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).