ЄВРОПЕЙСЬКА ЕКОНОМІКА ВІД АТЛАНТИКИ ДО УРАЛУ(XIII ЕКОНОМІЧНИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ У КРИНИЦІ ГУРСЬКІЙ: ІНФОРМАЦІЯ, РОЗДУМИ, ІДЕЇ)
Анотація
Головна проблема, яка хвилює нині Центральну Європу, - це визначення і здійснення змін, що забезпечують співіснування у структурах Європейського Союзу. Разом з тим, пошукуються відповіді на питання, чи зможуть країни цієї частини континенту запропонувати щось розширеній Європі і що саме, як подолати розрив між багатими й бідними народами та окремими верствами суспільства. При цьому полікультурність, яка зростає з розширенням європейського об’єднання, має стати джерелом примноження багатства, а не тягарем, а для цього треба розробляти механізми розвитку глобалізації та збереження національної ідентичності. Саме ці проблеми домінували у виступах учасників конференції з країн-претендентів на вступ до ЄС, особливо на першій пленарній сесії «Центральна Європа - фінал чи новий старт?» у доповідях президентів: Македонії - Бориса Трайковського, Польщі - Олександра Квасневського, Румунії - Іона Ілієску, Хорватії - Степана Месича.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).