ВАЛЮТНО-ФІНАНСОВІ АСПЕКТИ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ
Ключові слова:
Євроінтеграція України, Європейський Союз, Економічно-валютний союз, Європейський центральний банк, Національний банк України, спільна валюта, банки з іноземним капіталом.Анотація
Розглянуто питання інтеграції України до фінансово-банківського сектору Європейського Союзу. Автор виходить з того, що Україна перебуває на початковому етапі інтеграційного процесу і тому нині можна говорити лише про основні проблеми та варіанти їх вирішення. При цьому вони поділяються на дві частини: а) проблеми, що виникають у центрального банку безпосередньо у зв’язку з приєднанням країни до ЄС (це здебільшого, процедурні вимоги); б) проблеми, які стосуються підвищення рівня національної фінансово-банківської системи, її «підтягування» до західноєвропейського рівня.
##submission.downloads##
Опубліковано
03.05.2018
Як цитувати
Шаров, Олександр. «ВАЛЮТНО-ФІНАНСОВІ АСПЕКТИ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ». Журнал європейської економіки, вип. 2, вип. 2, Травень 2018, с. 249-65, https://jeej.wunu.edu.ua/index.php/ukjee/article/view/1194.
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).