ТРИЛЕМА СТРАТЕГІЧНОГО ВИБОРУ УКРАЇНИ В УМОВАХ ЕКОНОМІЧНОЇ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ
Ключові слова:
Міжнародна економічна інтеграція, зона вільної торгівлі, ЄС, ЄврАзЕС, acquis communitaire.Анотація
Представлено аналіз критеріїв вибору інтеграційного напрямку розвитку економіки України в контексті загальної стратегії розвитку в умовах сучасної глобалізації. Окремі питання цієї проблеми розглядало чимало авторів, зокрема І. Бураківський, А. Веселовський, А. Гончарук, К. Грищенко, С. Толстов, О. Шаповалова, Р. Шпек та ін. Вказано на суб’єктивні та об’єктивні вимоги стосовно різних інтеграційних стратегій і зроблено висновок щодо безальтернативності євроінтеграційному напрямку, який розуміється не як прагнення обов’язкового отримання повноправного членства в ЄС, а як забезпечення відповідності внутрішніх умов здійснення економічної діяльності європейським стандартам.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).