ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЯМИ У СВІТЛІ МІЖНАРОДНОГО ДОСВІДУ
Ключові слова:
Державне управління, іноземні інвестиції, Європейський Союз, Світова організація торгівлі, Державне агентство з інвестицій та інновацій.Анотація
Розглянуто основні завдання державного управління інвестиційним процесом, приділяючи особливу увагу діям державних органів щодо залучення та використання прямих іноземних інвестицій. Беручи до уваги євроі-нтеграційну стратегію України та перспективи вступу до СОТ, у статті також розглянуто світовий досвід організації державного управління інвестиціями, особливо з боку органів Європейського Союзу, а також враховуючи вимоги Світової організації торгівлі.
Посилання
FitzGerald V. Regulatory Investment Incentives // QEH Working Paper Series, Working Paper Number 80, February 2002. - P. 3.
Бюро экономического анализа. Политика привлечения прямых иностранных инвестиций в российскую экономику. - М.: ТЕИС. - 2001. -С. 27.
Парцхаладзе Л. Інвестиційний клімат України: глобальне потепління // Дзеркало тижня. - 2004. - № 29. - 24-30 липня.
FitzGerald V. Regulatory Investment Incentives // QEH Working Paper Series, Working Paper Number 80, February 2002. - P. 4.
Davies R. Tax Treaties, Renegotiations, and Foreign Direct Investment // University of Oregon. - April 2003. - P. 2-3.
Owens J. The main differences between the OECD and the United Nations model Conventions / In: Tax Treaties: Linkages Between OECD Member Countries and Dynamic Non-Member-Economies, ed. by R. Vann Paris: OECD Committee on Fiscal Affairs . - P. 49-56)
Capital Flow Sustainability and Speculative Currency Attacks / In: World Economic & Financial Survey, Chapter 4 -IMF, Wash., D. C., 1997.
Loungani P., Razin A. How Beneficial Is Foreign Direct Investment for Developing Countries? // Finance & Development, June 2001. - Vol. 38. -No. 2.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).