ОДНОСЕКТОРНА МОДЕЛЬ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ З УРАХУВАННЯМ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО КАПІТАЛУ
Ключові слова:
Модель економічного зростання, інвестиції у фізичний капітал, інвестиції в інтелектуальний капітал, магістральна траєкторія, перехідна динаміка.Анотація
Запропоновано та досліджено нову модель оптимального зростання, яка враховує інвестиції у фізичний капітал та людський капітал з адитивною його частиною, що становить інтелектуальний капітал. Доведено існування магістральної траєкторії та вивчено перехідну динаміку.
Посилання
Пономаренко О. І. Сучасний економічний аналіз: У 2 ч. – Ч. 2. Макроекономіка: [навч. посібник] / О. І. Пономаренко, М. О. Перестюк, В. М. Бурим. – К.: Вища школа, 2004. – 207 с.
Барро Дж. Экономический рост / Р. Дж. Барро, Х. Сала-и-Мартин: [пер. с англ.] – М.: БИНОМ. Лаборатория знаний, 2010. – 824 с.
Inada K. On a Two-Sector Model of Economic Growth: Comments and a Generalization // Review of Economic Studies. – 1963. – Vol. 30. – № 2. – P. 119–127.
Григорків В. С. Оптимальне керування в економіці: [навч. посібник] / В. С. Григорків. – Чернівці: Чернівецький нац. ун-т, 2011. – 200 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).