ОПТИМАЛЬНА ТРАЄКТОРІЯ МІЖГАЛУЗЕВОЇ МОДЕЛІ ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ
Ключові слова:
Еколого-економічна система, міжгалузева еколого-економічна модель, динамічна рівновага, магістральна траєкторія, максимальний темп економічного зростання, промінь НейманаАнотація
Розглянуто питання розширення класичної динамічної міжгалузевої моделі на випадок еколого-економічної системи. Для запропонованої динамічної міжгалузевої еколого-економічної моделі побудовано магістральну траєкторію збалансованого розвитку Неймана.
Посилання
Леонтьев В. В., Форд Д. Межотраслевой анализ воздействия структуры экономики на окружающую среду // Экономика и математические методы. -Т. VIII. - Вып. 3. - 1972. - С. 370-400.
Dorfman R., Samuelson Р. A., Solow R. M. Linear Programming and Economic Analysis, New York: Mc Graw - Hill, 1958.
Ашманов C. A. Введение в математическую экономику. - М.: Наука. Гл. ред. физ.-мат. лит., 1984. - 296 с.
Пономаренко О. I., Перестюк М. О., Бурим В. М. Основи математичної економіки. - K.: Інформатика. - 1995. - 320 с.
Иванилов Ю. П., Петров A.A. Динамическая модель расширения и перестройки производства (л--модель) // Кибернетику - на службу коммунизму. - Т. 6, - М.: Энергия, 1971. - С. 23.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).