ФОРМУВАННЯ ПАРАДИГМ РОЗВИТКУ АУДИТУ
Ключові слова:
Аудит, парадигма, теорія аудиту, методи аудиту, аудиторська наука, аудиторська діяльність.Анотація
Розглянуто еволюцію аудиту та її закономірності. Визначено парадигми, які відображають процес становлення та розвитку аудиторської науки. Зроблено висновок про те, що система теоретичних знань стає більш досконалою та адекватною до потреб практики, а тому на даний час процес еволюційного розвитку аудиту не можна вважати завершеним.
Посилання
Вікіпедія / [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http:// www.ru.wikipedia.org/wiki/Наука.
Lourence R. Dickce Auditing / R. Lourence, 1905.
Дефлиз Ф. Л. Аудит Монтгомери / [Ф. Л.Дефлиз, Г. Р. Дженик, В. М. О’Рейлли, М. Б. Хирш]; под ред. Я. В. Соколова. – М. : ЮНИТИ, 1997. – 542 с.
Мautz R. K. The Philosophy of Auditing / R. K. Мautz, H. A. Sharaf. – American Accounting Association, 1961. – Р. 39.
Робертсон Дж. К. Аудит [пер.с англ.] / Дж. К. Робертсон. – М. : КРМG и Контакт, 1993. – 496 с.
Адамс Р. Основы аудита / Р. Адамс; [пер.с англ.]; под ред. Я. В. Соколова. – М. : ЮНИТИ, 1995. – 398с.
Sherer, M. Auditing and Accountability. [Електронний ресурс] / M. Sherer, D. Kent. – London, UK, 1983. – Режим доступу : http: // www.lib.uaru.net/diss/liter/69961.
Кузминский А. Аудит: практическое пособие / А. Кузьминский, Н. Кужельный, О. Петрик, В.Савченко. – К. : Учетинформ, 1996. – 283 с.
Бутинець Ф. Ф. Аудит: підручник [для студентів спеціальності «Облік і аудит» вищих навчальних закладів] / Ф. Ф. Бутинець. – Житомир : ПП «Рута», 2002. – 672 с.
Рудницький В. С. Методологія і організація аудиту / В. С. Рудницький. – Тернопіль : Економічна думка, 1998. – 192 с.
Петрик О. А. Аудит: методологія і організація [монографія] / О. А. Петрик. – К. : КНЕУ, 2003. – 260 с.
Давидов Г. М. Аудит: теорія і практика / Г. М. Давидов. – Кіровоград : ТОВ «Імекс-ЛТД», 2006. – 323 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).