АУДИТ ПРОГНОЗНОЇ ФІНАНСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ
Ключові слова:
Фінансова звітність, аудит прогнозної фінансової інформації, проект, прогноз, аналітичні процедури, моделювання.Анотація
Досліджено теоретичні питання та напрямки практичного застосування аудиту прогнозної фінансової інформації. Розглянуто проблеми його організації, зазначено переваги впровадження та перспективи розвитку.
Посилання
Будник Л. Теоретико-методологічні основи розвитку стратегічного аудиту / Л. Будник, І. Голяш // Галицький економічний вісник. - 2007. - № 1 (12). - С. 139-144.
Давидов Г. М. Аудит: Навч. посіб. / Г. М. Давидов. - [2-е вид. перероб. і доп.]. - К. : Знання, КОО, 2001. - 363 с.
Даньків Й. Я. Стандартизація обліку і аудиту: Навч. посіб. / Й. Я. Даньків, М. Р. Лучко, М. Я. Остап’юк - К. : Знання, 2004. - 310 с.
Клементьева А. Ю. Системный аспект прогнозирования финансового состояния предприятия / А. Ю. Клементьева // Труды 4-ой международ¬ной конференции студентов и молодых ученых «Управление развитием социально-экономических систем: глобализация, предпринимательство, устойчивый экономический рост». Часть 1. - Донецк: ДонНУ, 2003. - С.107-110.
Монтгомери Р. Аудит / Р. Монтгомери; [пер. с англ.]. - М. : ЮНИТИ, 1997. - 542 с.
Радченко К. І. Аудит стратегічних управлінських рішень, прогнозів та проектів / К. І. Радченко - Львів : Вид-во ЛКА, 2001. - 388 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).