КОНЦЕПТУАЛЬНІ ЗАСАДИ УПРАВЛІННЯ ДОВГОСТРОКОВИМ РОЗВИТКОМ УКРАЇНИ: НАЦІОНАЛЬНА МОДЕЛЬ ТА ГЛОБАЛЬНІ ВИКЛИКИ
Ключові слова:
Розвиток національної економіки, національна модель, інноваційно-активний, неосферизований розвиток.Анотація
Визначено наукові імперативи розробки доктрини довгострокового розвитку національної економіки. Обґрунтовано стратегічні вектори управління довгостроковим розвитком національної економіки з урахуванням викликів глобального середовища. Доведено необхідність посилення інституційної спроможності в розробці та використанні макромоделей для забезпечення збалансованого розвитку національної економіки на перспективу.Посилання
Пахомов Ю. М. Біфуркаційний стан світосистемного ядра напередодні зміни світових лідерів / Ю. Пахомов // Економіка України. – 2008. –№ 4. – С. 4–14.
Економіка України: стратегія і політика довгострокового розвитку. Монографія / За ред. акад. НАН України В. М. Гейця. – К.: Ін-т економіки прогнозування: Фенікс, 2003. – 1008 с.
Стратегічні виклики ХХІ століття суспільству та економіці України: В 3-х томах. За ред. акад. НАН України В. М. Гейця, акад. НАН України В. П. Семиноженко, чл.-кор. НАН України Б. Є. Кваснюка. – К.: Фенікс, 2007.
Панасюк Б. Я. Державна планова система України: історія становлення та розвитку. Монографія – К.: Видавництво КНЕУ, 2005. – 412 с.
Жаліло Я. Економічна стратегія держави: теорія, методологія, практика. – К.: НІСД, 2003. – 368 с.
Семенченко А. І. Механізм стратегічного управління забезпеченням національної безпеки у кризових та надзвичайних ситуаціях // www.niss.gov.ua.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).