ЕКОНОМІКА КРАЇН ЧОРНОМОРСЬКОГО РЕГІОНУ: ЯКОЮ ВОНА Є ПІСЛЯ РОЗПАДУ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ?
Анотація
Чорноморський регіон лежить на перехресті головних нинішніх і майбутніх нафтово-газових транспортних шляхів . Традиційно цей регіон завжди мав добре розвинуті торгові відносини. Спільним для всіх ВSЕС-країн, включно і Греції, є їхня залежність від Росії в питанні енергопостачання. Єдиний експортер енергоносіїв - це Азербайджан. Залежність від російських енергоносіїв навряд чи можна вважати об’єднуючим економічним чинником. Зрозуміло, що будь-яке визначення економіки Чорноморського регіону буде спірним, а тому прийнятні різні визначення.
##submission.downloads##
Опубліковано
16.05.2018
Як цитувати
Гук, Пітер ван дер. «ЕКОНОМІКА КРАЇН ЧОРНОМОРСЬКОГО РЕГІОНУ: ЯКОЮ ВОНА Є ПІСЛЯ РОЗПАДУ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ?». Журнал європейської економіки, вип. 1, вип. 1, Травень 2018, с. 100-6, https://jeej.wunu.edu.ua/index.php/ukjee/article/view/1250.
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).