ПРОБЛЕМИ ТА ШЛЯХИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
Ключові слова:
Соціальна сфера, соціальна політика, соціальна орієнтація економіки, соціальні інтереси, соціально-трудові відносини, ринок праці, зайнятість, безробіття, соціальний захист.Анотація
Визначено стан і тенденції розвитку соціальної сфери в Україні, проведено аналіз законодавчого забезпечення соціальної політики, обґрунтовано пріоритети та основні напрями забезпечення соціальної орієнтації економіки.
Посилання
Доклад о развитии человека за 2000 год. - Нью-Йорк, Оксфорд: Оксфорд юниверсити пресс, 2000. - 290 с.
Европейская социальная хартия (пересмотренная). Страсбург, 3 мая 1996 г. Основные правовые акты Совета Европы // Труд за рубежом. -2000. -№ 3, -С. 121-157.
Закон України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» Щ Голос України. - 2000. - 9 листопада.
Концепція (основи державної політики) національної безпеки України: Постанова Верховної Ради України від 16 січня 1997 p., № 3/97-ВР // Відомості Верховної Ради України. - 1997. - № 10. - С. 85.
Соціальна захищеність населення України / О. Ф. Новікова, О. Г. Осауленко, І. В. Калачова та ін. - Донецьк - Київ: ІЕП НАН України, Держкомстат України, 2001. - 360 с.
Інформаційне забезпечення державного та регіонального соціального управління / О. Г. Осауленко, О. Ф. Новікова, Н. С. Власенко та ін. - Київ - Донецьк: ІЕП НАН України, Держкомстат України, 2004. - 656 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).