СТРАТЕГІЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ ІНТЕГРАЦІЇ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ
Ключові слова:
Міжнародна науково-технічна співпраця, інноваційний розвиток, міжнародна інтеграція, інноваційний процес, міжнародна науково-технічна взаємодія, європейський науковий простір.Анотація
Розглянуто питання вдосконалення та підвищення ефективності державної політики у сфері міжнародної науково-технічної співпраці України з урахуванням інтеграційних пріоритетів держави, у тому числі взаємодії з ЄС.
Посилання
Александрова В. П. Довгострокові перспективи формування та інноваційного використання науково-технічних пріоритетів // Проблеми науки. – 2004. – № 12. – С. 20–26.
Бажал Ю. М. Економіка інноваційних процесів // Вісник Інституту економічного прогнозування НАН України. – 2003. – №1. – С. 3–17.
Гальчинський А., Геєць В., Семиноженко В. Україна: наука та інноваційний розвиток. – К., 1997. – 66 с.
Макогон Ю. В., Медведкин Т. С. Подходы к формированию инновационных преимуществ экономики Украины // Розвиток науково-технологічних парків та інноваційних структур інших типів. – Львів: ЛвЦНТЕІ, 2003. – С. 18–23.
Фірстов С., Левіна Д., Патрах Т., Чернишов Л. Рамкові програми Євросоюзу в контексті створення єдиного наукового простору // Вісник НАН України. – 2004. – № 5. – С. 35–44.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).