ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ
Ключові слова:
Зовнішньоекономічна політика, зовнішньоекономічна діяльність, зовнішня торгівля, інвестиційне співробітництво, євро-інтеграція, конкурентоспроможність, конкурентні переваги, національні інтереси.Анотація
Розглянуто значення зовнішньоекономічної діяльності України у створенні передумов щодо реалізації курсу на інтеграцію в європейські економічні структури. Проаналізовано стан міжнародного співробітництва у розвитку зовнішньої торгівлі та інвестиційної діяльності України, можливості використання досвіду зовнішньоекономічної політики ФРН, окреслено основні проблемні питання на шляху українських товарів на ринки ЄС, сформульовано пропозиції щодо відстоювання національних інтересів України на міжнародному ринку.
Посилання
Географічна структура зовнішньої торгівлі товарами за 2004 рік. Держ-комстат України, 1998-2006. - www.ukrstat.gov.ua.
Географічна структура зовнішньої торгівлі товарами за 2005 рік. Держ-комстат України, 1998-2006. - www.ukrstat.gov.ua.
Національний банк України. Офіційні курси гривні до іноземних валют. www.bank.gov.ua/kurs.
Питання інтеграції України до ЄС. - Міністерство економіки України. -www.me.kmu.gov.ua/control/uk/categorie.
Угода між Урядом України та ЄС про торгівлю деякими сталеливарними виробами на 200-2006 роки. - Міністерство економіки України. -www.me.kmu.gov.ua/control/uk/publish.
Прямі іноземні інвестиції в Україну. 2005 р. Держкомстат України, 1998-2006. - www.ukrstat.gov.ua.
Прямі іноземні інвестиції в Україну. 2006 р. Держкомстат України, 1998-2006. - www.ukrstat.gov.ua.
Дані Міністерства економіки України.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).