ТЕОРЕТИЧНА МОДЕЛЬ РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
Ключові слова:
Інвестиційний проект, інвестиційна стратегія держави, реґіону, окремого підприємства, інвестиційний ринок, інвестиційний клімат, капітальні інвестиції, модель економічного зростання аграрного сектору економіки України.Анотація
З теоретико-методологічної точки зору розкрито основні складові стабілізації інвестиційного середовища: інвестиційний проект; інвестиційна стратегія держави, реґіону та окремого підприємства; інвестиційний ринок та інвестиційний клімат. На основі системного підходу розроблено інвестиційну модель економічного зростання аграрного сектору економіки України.
Посилання
Кисіль М. І.Сучасні тенденції та шляхи активізації інвестиційного процесу в АПК // Вісник Сумського державного аграрного університету. Серія: Фінанси і кредит. - 1999. - № 2. - С. 118-124.
Статистичний збірник «Інвестиції та будівельна діяльність 2002 рік». -Житомир, 2003. - ЗО с.
Статистичний щорічник України за 2003 рік. - K.: Консультант, 2004. -632 с.
Інвестиції та будівельна діяльність в Україні у 1995-2002 p.: Статистичний збірник. - K.: Держкомстат України, 2003. - 262 с.
Статистичний щорічник Житомирщини за 2002 рік. - Житомир, 2003.
Капітальні інвестиції в основний капітал за 2004 рік: статистичний бюлетень. -Житомир: Головне управління статистики в Житомирській області, 2005. -19 с.
Щукін Б. М. Інвестування: Курс лекцій. - K.: МАУП, 2004. - 216 с.
Федоренко В. Г., Гойко А. Ф. Інвестознавство: Підручник / За наук. ред. В. Г. Федоренка. - K.: МАУП, 2000. - 408 с.
Апупко С. Основи реґіонології: концептуальний підхід // Вісник НАН України. - 2004. - № 11. - С. 12-25.
Бланк И.А. Инвестиционный менеджмент. - К.: МП «ИТЕН» ЛТД «Юнайтед Лондон Трейд Лимитед». - 1995. - 448 с.
Пересада А. А. Управління інвестиційним процесом. - K.: Лібра. - 2002.
Пересада А. А. Інвестування. - K.: КНЕУ, 2001. - 251 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).