МОРАЛЬНИЙ РИЗИК КОНТРАКТУ ТА НОРМУВАННЯ КРЕДИТІВ НА НЕПРОЗОРИХ КРЕДИТНИХ РИНКАХ
Ключові слова:
Розподіл (нормування) кредитних ресурсів, моральний ризик, несприятливий вибір.Анотація
Ми робимо перший крок у літературі, аналізуючи гібридну модель нормування кредитів за умови наявності несприятливого відбору та морального ризику. Виходячи з того, що кредитні ринки в менш розвинених країнах доволі непрозорі, оскільки там немає необхідних установ, які сприяли б обміну інформацією між кредиторами, ми ще раз повернулись до питання нормування кредитів у такому середовищі. Для цілого ряду різних значень параметрів подано повний опис ідеальної рівноваги підгри у грі отримання кредиту. За певних значень параметрів існує тип II нормування кредитів для деяких позичальників і кредитів, які нав’язують, – для інших. Показано, що ефективність вимушених кредитів обмежена. Ці результати контрастують із результатами DeMeza і Webb (1992).
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).