ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПРОБЛЕМИ ІННОВАЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ
Ключові слова:
Глобалізація, моделі, інноваційна економіка, національна економіка, інноваційні системи, наукові знання, технології, інноваційні кластери.Анотація
Розглянуто питання, тенденції та проблеми моделювання розвитку інноваційної економіки в сучасних умовах глобалізації.
Посилання
Білорус О. Г. Глобальний конкурентний простір: монографія // О. Білорус та ін. – К. : КНЕУ, 2007. – 680 с.
Богма О. С. Розвиток підприємств машинобудівного комплексу на основі кластерного підходу: автореф. дис. на здобуття ступеня канд. екон. наук. – Запоріжжя, 2008. – С. 3–5.
Иванова Н. Инновационная сфера: итоги столетия.// Мировая экономика и международные отношения. – 2001. – № 8. – С. 22–34.
Кулішов В. В. Основи економічної теорії: підручник для студентів вищих закладів освіти / В. Кулішов. – Львів : Магнолія, 2006, 2007. – 516 с.
Мазурок П. П. Глобальна економіка: навчальний посібник. // П. Мазурок, Б. Одягайло, В. Кулішов, О. Сазонец. – Львів : Магнолія, 2006, 2009. – 208 с.
Портер М., Майкл Э. Конкуренция: учебное пособие / Пер. с англ. – М.: Издательский дом «Вильямс», 2001. – 491 с.
Радіонова І. Економічне зростання з участю людського капіталу // Економіка України. – 2009. – № 1. – С. 19–32.
Сазонец И. Л. Инвестиционная стратегия корпораций институциальных инвесторов: монография / И. Сазонец. – Днепропетровск: Наука и образование, 2003. –132 с.
Фукуяма Ф. Великий разрыв. – М. : Асt из-во, 2004. – С. 266–290.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).