ФУНКЦІОНАЛЬНО-ВАРТІСНИЙ АНАЛІЗ ЯК МЕТОД ОНОВЛЕННЯ ПРОДУКЦІЇ
Ключові слова:
Нова продукція, модернізація, техніко-економічні параметри, функціонально-вартісний аналіз, моральне старіння.Анотація
Зосереджено увагу на особливостях формулювання поняття «нова продукція». Зокрема, проаналізовано наукові праці та законодавчі акти щодо визначення даного терміну. Наведено зразок основних стадій процесу модернізації продукції, метод комплексного техніко-економічного дослідження об'єкта. Подано рекомендації щодо розробки цілісної системи показників оновлення продукції.
Посилання
Львов Д. С. Эффективность управления техническим развитием. - М. : Экономика, 1990. - 255 с.
Анисимов Ю. П., Лисовцева Л. Н. Освоение новой продукции: организационно-экономические проблемы. - Воронеж : Изд-во Воронежского ун-та, 2009. - 189 с.
Бородкин А. С. Проблемы учета в управлении научно-техническим прогрессом. - Л. : Финансы, 1980. - 160 с.
Бирман Г., Шмидт С. Экономический анализ инвестиционных проектов: Пер. с англ. - М. : Банки и биржи, 2007. - 631 с.
Орлова И. В. На волне научно-технического прогресса. - М. : Знание, 1998. - 44 с.
Соминский В. С. Организационные формы связи науки с производством. - Л. : Наука, 1980. - 258с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).