ТЕНДЕНЦІЇ СУЧАСНОГО ІНВЕСТУВАННЯ: ТНК
Ключові слова:
Прямі іноземні інвестиції, транснаціональна компанія, глобальні та міжнародні потоки ПІІ, глобалізація, стратегія.Анотація
Розглянуто та виокремлено сучасні тенденції в міжнародних потоках прямих іноземних інвестицій та участь у них ТНК.
Посилання
Creative Economy Report, 2008.
David Held, Anthony McGrew, David Goldblatt and Jonathan Perraton. Global Transformations [Електронний ресурс] / David Held, Anthony McGrew, David Goldblatt, Jonathan Perraton. – Режим доступу: http://www.polity.co.uk/global/research.asp.
Deprez, Johan. Foundations of International Economics: Post-Keynesian Perpectives / Deprez, Johan. – Florence, KY, USA: Routledge, 1998.
Moosa, Imad A. Foreign Direct Investment. New York, NY, USA: Palgrave Macmillan. 2002. – P. 31.
World Investment Prospects Survey 2007-2009. United Nations. New York and Geneva. – 2007. – 73 p.
World Investment Report 2010. United Nations, 2010.
World Investment Report 2011. United Nations, 2011. – 226 p.
Дайкер Д. Прямі іноземні інвестиції та технологічний трансфер у пострадянськиих країнах / Д. Дайкер. Під загальною ред. Д. Дайкера; [пер. з англ. І. Ю. Єгоров]. – К.: К.І.С., 2003. – 202 с.
Жестков А. Инновационный путь Европы / А. Жестков // Международная экономика. – 2009. – № 1. – С. 38–48.
Фокин С. Роль мирового транснационального сектора в формировании конкурентоспособности стран / С. Фокин // Международная экономика. – 2007. – № 11. – С. 33–40.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).