ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ СИСТЕМИ РАННЬОГО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДЛЯ УПРАВЛІННЯ МАШИНОБУДІВНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ
Ключові слова:
Ефективність, системи раннього попередження, машинобудівне підприємство, метод оцінювання.Анотація
Проаналізовано та вдосконалено методи оцінювання економічної ефективності систем раннього попередження за вектором критеріїв і за відношенням фактичного стану підприємства до прогнозованого для малих машинобудівних підприємств.
Посилання
Cкрипкин К. Г. Экономическая эффективность информационных систем. – М.: АйТи, 2002.
Черноволенко И. Ф. Экономика информационных систем. – Донецк: ДонНУ, 2002. – 140 с.
Осмятченко В. О. Економічна оцінка ефективності впровадження інформаційних технологій у бухгалтерський облік // Міжнародний збірник наукових праць. – Випуск 1(16). – С.178-182.
Писарчук О. О. Оцінювання ефективності інформаційних систем за вектором критеріїв // Збірник наукових праць ЖВІ НАУ. Випуск 3. – 2010. – С. 117–123.
Тищенко А. Н., Кизим Н. А., Догадайло Я. В. Экономическая результати-вность деятельности предприятий: Монография. – Х.: ИД «ИНЖЭК», 2005. – 144 с.
Кизим Н. А., Благун И. С., Копчак Ю. С. Оценка и прогнозирование неплатежеспособности предприятий: Монография. – Х.: ИД «ИНЖЭК», 2004. – 144 с.
Леонов А. В. Нечеткое моделирование в среде МАТLAB и fuzzyTECH. – СПб., 2003. – 736 с.
Подольчак Н. Ю. Проблеми оцінювання та регулювання соціально-економічної ефективності систем менеджменту машинобудівних підприємств: монографія. – Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2010. – 340 с.
Березин Д. А. Оценка и анализ экономической эффективности корпоративных информационных систем. Моделирование сложных экономических систем. С. 231–236.
Воронин А. Н., Зиатдинов Ю. К., Харченко А. В., Осташевский В. В. Сложные технические и эргатические системы: метод использования. – Х.: Факт, 1997. – 240 с.
Баклан І. В., Поплавська Ж. В., Цмоць О. І. Виявлення та оцінювання слабких сигналів у середовищі машинобудівного підприємства // Актуальні проблеми економіки. – 2011. – № 5 (119). – С. 257–271.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).