ЛІЦЕНЗУВАННЯ ТУРИСТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ В КОНТЕКСТІ МІЖНАРОДНОГО ДОСВІДУ
Ключові слова:
Ліцензування, туристична діяльність, туроператори, турагенти, міжнародний досвід ліцензування.Анотація
Розглянуто місце і роль ліцензування туристичної діяльності в системі державного регулювання у сфері туризму. Проаналізовано сучасні підходи до захисту прав і законних інтересів учасників туристичного ринку по окремих країнах світу та в Україні. Запропоновано конкретні заходи, спрямовані на вдосконалення туристичної політики України з даної проблеми.
Посилання
Наказ Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва та Міністерства культури і туризму України від 11 ве¬ресня 2007 р. // Офіційний вісник України. - 2007. - № 74.
Міністерство економіки, сім'ї та молоді Австрії [Електронний ресурс] / Режим доступу: http://www.en.bmwfj.gv.at.
Міністерство спорту, туризму та молодіжної політики Російської Федера¬цій [Електронний ресурс] / Режим доступу: http://www.russiatourism.ru.
Туристична асоціація України [Електронний ресурс] / Режим доступу: http://www.tau.org.ua.
Асоціація лідерів турбізнесу України [Електронний ресурс] / Режим до¬ступу: http://altu.com.ua.
Туристичний оператор «TUI Україна» [Електронний ресурс] / Режим до¬ступу: http://corp.tui.ua.
Галасюк С. С. Стандартизація, сертифікація туристичних послуг та ліце-нзування туристичної діяльності : навчальний посібник / С. С. Галасюк. - Одеса : Астропринт, 2011. - 208 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).