РЕГІОНАЛЬНА ЕКОНОМІЧНА ПОЛІТИКА АЗЕРБАЙДЖАНУ ТА НАХЧИВАН
Ключові слова:
Нахчиванський економічний район, економічна політика, економіка регіонів, транспортне сполучення, економічний курс.Анотація
Відображено важливі моменти економічної політики, пов’язані з Нахчиваном. Зазначено, що економічний розвиток регіонів Азербайджану є пріоритетом економічної політики керівництва країни. Серед них особливе місце посідає Нахчиванський економічний район.
Посилання
Мамедов, Мамед. Расширение промышленного потенциала Нахчывана // Газета «Азербайджан». – 2008. – 24 февраля. – № 43.
Нахчыван развивается с каждым днем, красивеет, улучшается: визит президента Азербайджана Ильхама Алиева в Нахчыванскую Автономную Республику (3 августа 2009 г.) // Газета «Халг». – 2009. – 4 августа. – № 169. – С. 1.
Новый асфальто-бетонный завод был открыт в Нахчыванской АР // Газета «Экономика». – 2007. – 1–7 ноября. – № 44. – С. 2.
Халилзаде Ф. Нахчыван улучшающийся с каждым днем // Газета «Азербайджан». – 2007. – 7 июля. – № 147. – С. 5.
http://spb-nakhchivan.ru/nakhchivan-economy
http://w1.economy.gov.az/index.php?option=com_content&view=article&id=339&Itemid=77
http://www.nakhchivan.az/portal-1/news/fevral-2011/news4.html
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).