ІНДЕКСИ ГЛОБАЛЬНОЇ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ТА ДИСПРОПОРЦІЙНІСТЬ РОЗВИТКУ
Ключові слова:
Глобальна економіка, світогосподарські диспропорції, індикатори економічних диспропорцій, індекси конкурентоспроможності національних економік.Анотація
Досліджено вплив сучасних глобальних економічних диспропорцій на позицію країн у рейтингах конкурентоспроможності, насамперед через зміну оцінки складових, які характеризують макроекономічні параметри їх функціонування та стан фінансових ринків.
Посилання
The Global Competitiveness Report 2010–2011 [Електронний ресурс] // World Economic Forum. – 2010. – Режим доступу: http://www.weforum.org/documents/GCR10/index.html.
World Economic Outlook (International monetary Fund). – Washington DC: International Monetary fund, April 2011. – 221 p.
Арриги Дж. Долгий двадцатый век. Деньги, власть и истоки нашего времени / Пер. с англ. А. Смирнова и Н. Эдельмана. – М.: Издательский дом «ТБ», 2006. – 472 с.
Global Competitiveness Report 2008–2009, 2009–2010, 2010–2011.
World Competetiveness Yearbook: 2008, 2009, 2010, 2011.
World Bank Development Indicators, дані Держкомстату.
World Economic Outlook (International monetary Fund). – Washington DC: International Monetary fund, April 2011. – 221 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).