ІНСТИТУТИ СПІЛЬНОГО ІНВЕСТУВАННЯ В СИСТЕМІ ФАКТОРІВ ОЩАДНОЇ АКТИВНОСТІ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ
Ключові слова:
Інститут спільного інвестування, інвестиційний сертифікат, акція корпоративного інвестиційного фонду, домогосподарство, індивідуальний інвестор, інвестиційний фонд, ризик, дохід, інвестиції.Анотація
Розглянуто питання популяризації цінних паперів інститутів спільного інвестування серед населення України. Виділено головні фактори, що зумовлюють вибір індивідуальними інвесторами інших напрямків інвестування на фінансовому ринку України, обґрунтовано заходи, спрямовані на зростання інвестиційної привабливості цінних паперів вітчизняних ІСІ.
Посилання
Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 2009 році. [Електронний ресурс] // Річна аналітика УАІБ [сайт] / Українська асоціація інвестиційного бізнесу. – Режим доступу: http://www.uaib.com.ua/files/articles/1050/71_4.pdf . – Назва з екрана.
Закон України «Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди ) № 2299-III вiд 15 березня 2001 року [Електронний ресурс] // Законодавство України: [сайт]. Верховна Рада України. – Режим доступу: http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi. – Назва з екрана.
Звіт Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку за 2009 рік [Електронний ресурс] // Річні звіти Комісії: [сайт] / ДКЦПФР. – Режим доступу: http://www.ssmsc.gov.ua/ShowPage.aspx?PageID=12. – Назва з екрана.
Положення про особливості здійснення діяльності з управління активами інституційних інвесторів, затверджене Рішенням ДКЦПФР від 02.11.2006 р. № 1227.
Статистична інформація [Електронний ресурс.] // Державний комітет статистики України [сайт] Держкомстат України. — Режим доступу: http://www.ukrstat.gov.ua. – Назва з екрана.
Фінансовий ринок : Підручник / В. М. Шелудько – 2-ге вид. – К.: Знання, 2008. – 535 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).