ДИНАМІКА ТА ХАРАКТЕРНІ ОСОБЛИВОСТІ ІНВЕСТИЦІЙНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ ТА ЄС У КОНТЕКСТІ ЕКОНОМІЧНОЇ КРИЗИ
Ключові слова:
Прямі іноземні інвестиції, економічна криза, структура інвестицій, європейське інвестування.Анотація
Зроблено аналіз торговельно-економічного співробітництва в інвестиційній сфері України та країн Європейського Союзу в 1999–2009 рр. на тлі світової фінансово-економічної кризи.
Посилання
Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності у 2009 році // Експрес-випуск Державного комітету статистики України від 17.02.2010. – №35. – С. 1.
Грицаєнко І. А. Економічний прагматизм як домінанта інвестиційної політики України в інтеграційних процесах // Актуальні проблеми економіки. – 2008. – № 2. – С. 4–13.
Стан зовнішньоекономічних відносин з країнами Європейського Союзу у 2009 році // Експрес-випуск Державного комітету статистики України від 19.03.2010. – № 64. – С. 8.
Щоквартальник «Відносини Україна – ЄС: у вимірі року» / За заг. ред. В. Мовчана, А. Веселовського, Л. Пирожкова. – 2009. – Грудень. – № 4(12). – 40 с.
Стан зовнішньоекономічних відносин з країнами Європейського Союзу у 2008 році // Експрес-випуск Державного комітету статистики України від 17.03.2009. – № 59. – С. 3.
Державне агентство України з інвестицій та інновацій. Офіційний вебсайт [Електронний ресурс]: Доступ. – http://www.in.gov.ua.
Політичні та економічні відносини України та ЄС. Представництво Європейського Союзу в Україні [Електронний ресурс]: Доступ. – http://ec.europa.eu.
Мовчан В., Джуччі Р., Куценко К. Торговельна політика України: Стратегічні аспекти та наступні кроки, які треба здійснити. – Берлін/Київ. Інститут економічних досліджень та політичних консультацій. Німецька консульта-тивна група, 2010. – 14 с.
Щоквартальник «Відносини Україна – ЄС: під тиском фінансово-економічної кризи». – 2010. – №1. – 26с. [Електронний ресурс]: Доступ. –http://www.fes.kiev.ua.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).