ВИКОРИСТАННЯ ОБЛІКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ В ХОДІ ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ ПРОЦЕСУ ПОСТАЧАННЯ
Ключові слова:
Економічний аналіз, матеріально-технічне постачання, методи еконо мічного аналізу, виробничі запаси, договірні умови, портфель замовлень, якість,Анотація
Описано основні етапи проведення економічного аналізу процесу постачання на промисловому підприємстві із використанням облікової інформації. Наведено орієнтовний порядок аналізу договірних відносин із постачальниками матеріальних ресурсів щодо їх обґрунтованості, ритмічності,
вчасності поставок та відповідності поставленим вимогам. Розглянуто особливості аналізу організації постачання підприємства загалом та в розрізі
окремих цехів, дільниць, робочих місць тощо.
Посилання
Мних Є. В. Економічний аналіз діяльності підприємства: Підручник. – Ки
їв: КНТЕУ, 2008. – 514 с.
Мошенський С. З., Олійник О. В. Економічний аналіз / За ред. докт.
екон. наук, проф. Ф. Ф. Бутинця. – 2-ге вид., доп. і перероб. – Житомир:
ПП «Рута», 2007. – 704 с.
Кіндрацька Г. І., Білик М. С., Загородній А. Г. Економічний аналіз: Підручник / За ред. проф. А. Г. Загороднього. – 3-тє вид., перероб. і доп. – К.:
Знання, 2008. – 487 с.
Ричард Томас. Количественные методы анализа хозяйственной деятельности / Пер. с англ. – М.: Издательство «Дело и Сервис», 1999. –432 с.
Тарасенко Н. В. Економічний аналіз діяльності промислового підприємства. – 2-ге вид., стер. – К.: Алерта, 2003. – 485 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).