ЕКОНОМІЧНІ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНИ: ПРОБЛЕМИ ВИЗНАЧЕННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ В КОНТЕКСТІ ІННОВАЦІЙНОГО ОНОВЛЕННЯ (ВЕКТОР СНД)
Ключові слова:
Економічні інтереси, інноваційний розвиток.Анотація
Розглянуто проблему цілісності та послідовності зовнішньоекономічної політики України з огляду на пріоритетність інноваційної моделі розвитку. На прикладі взаємовідносин із країнами СНД продемонстровано невизначеність, а відтак і труднощі в реалізації економічних інтересів України в
цьому контексті. Окреслено основні проблемні питання на шляху ефективного торговельно-економічного співробітництва з СНД та запропоновано
комплекс заходів щодо їх вирішення. Сформульовано алгоритм коректного
визначення та реалізації економічних інтересів України у глобальному середовищі.
Посилання
Актуальні проблеми економічних відносин між Україною та країнами СНД (зовнішньоторговельний аспект). [Електронний ресурс] – Режим доступу: // http://www.niss.gov.ua/Monitor/Juli2009/12.htm.
Основні тенденції у зовнішній торгівлі України та пріоритети зовнішньоекономічної політики за підсумками першого півріччя 2008 року. [Електронний ресурс] – Режим доступу: // http://www.niss.gov.ua/Monitor/oktober08/12.htm.
Тактичні пріоритети та стратегічні орієнтири економіки України. [Електронний ресурс] – Режим доступу: // http://www.niss.gov.ua/book/vidannya/prioriteti._new.pdf.
Бураковський І. Україна: зауваження до дискусій навколо СОТ, ЄС та ЄЕП // Національна безпека і оборона. – 2007. – № 7. – С. 54–55.
Жаліло Я. Україна в Єдиному економічному просторі: переваги інститу ціоналізації торговельних відносин // Національна безпека і оборона. –2007. – № 7. – С. 56–58.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).