ТАБЛИЦІ ВИТРАТ-ВИПУСКУ ВИРОБНИЦТВА ПІВОСТРОВА ПЕЛОПОННЕС У 1995, 1998, 2000 рр.
Ключові слова:
Витрати-випуск, регіоналізація національної таблиці, квадрант попиту, простий коефіцієнт інсталяції.Анотація
З одного боку, таблиці витрат-випуску визначають основні методи оцінки внутрігалузевих відносин між областями (сегментами) економіки, а з іншого – розрахунок внутрішнього валового продукту та доходу. Проблема визначення доходу на регіональному рівні стала очевидною з часу її першого практичного застосування. Економічний розвиток не робить цю проблему гармонійною і не врівноважує її. З цієї причини після 1960 р. спробували дати оцінку таблицям витрат-випуску на регіональному рівні. До цього часу не було жодної офіційної інформації, яка б стосувалася
вищезазначеної теми. Подано оцінку ситуації 1995, 1998, 2000 років у префектурі Пелопон-
несу з використанням методики, близької до тієї, яку використав Європейський Союз.
Посилання
Allais, M. F. Ch. (1954). Les Equations fondamentales entre quantités globales.
Allais, M. F. Ch. (1971). «Theories of General Economic Equilibrium and Maximum Efficiency», Revue d’Economie Politique.
Arrow, K. J. – Debreu, G. (1954). «Existence of Equilibrium for a Competitive Economy», Econometrica.
Arrow, K. J. – Hahn, F. H. (1971) General Competitive Analysis
Debreu, G. (1959). The Theory of Value: An axiomatic analysis of economic equilibrium.
Debreu, G. (1962). «New Concepts and Techniques for Equilibrium Analysis», IER.
Leontief, W. (1941). Structure of the American Economy, 1919–1929
Malinvaud, E. (1953) «Capital Accumulation and the Efficient Allocation of Resources», Econometrica.
Papaelias, Th. – Stroblos N. (2001). «Indices productivity and efficiency of vertically aggregated branches of the Greek economy». Technological Educational Institute of Piraeus. in Greek.
Quesnay François (1758) Tableau économique.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).