СИСТЕМА ОСНОВНИХ ТА ОБОРОТНИХ КОШТІВ МАШИНОБУДІВНОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ
Ключові слова:
Машинобудування, основні кошти, оборотні кошти, національні рахунки, виробничий процес, відтворення галузі, конкурентоспроможність.Анотація
Здійснено аналіз системи оборотних коштів у машинобудуванні України з урахуванням нутрішніх та зовнішніх виробничих чинників. Виділені проблемні ланки в системі бухгалтерської класифікації коштів підприємств. Обґрунтовано необхідність оптимізації обліку з урахуванням специфіки технологічного циклу виробництва, циклу оборотності коштів, вироблення диференційного підходу до розподілу коштів у системі менеджменту.
Посилання
Баканов М. И., Шеремет А. Д. Теория экономического анализа. – М.: Финансы и статистика, 1993.
Палий В. Ф. Основной капитал и оборотные материальные активы. – М.: Бератор-Пресс, 2003. – 200 с. – (Новое в бух. учете).
Системный анализ в экономике и организации производства / Градов А. П. – М.: Наука, 1998.
Статистичний щорічник України за 2005 рік. Державний комітет статистики України.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).