ВИКОРИСТАННЯ НОВІТНІХ ФОРМ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАЦІ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ЗАЙНЯТОСТІ В УКРАЇНІ
Ключові слова:
Гнучка зайнятість, телезайнятість, телеробота, інновації.Анотація
Здійснено дослідження комплексу питань, пов’язаних зі зміною форм організації праці, які зумовлені масштабним впровадженням інформаційно-комунікаційних технологій. Визначено тенденції розвитку телероботи та окреслено найактуальніші проблеми в цій сфері. Підкреслено значення телезайнятості на ринках праці зарубіжних країн і розглянуто можливості використання їхнього досвіду в Україні. Проаналізовано наслідки використання віддаленої роботи з урахуванням їх впливу на різні сфери економічної діяльності країни.
Посилання
Вишневская Н. Т. Нестандартные формы занятости в странах с развитой рыночной и переходной экономикой // Труд за рубежом. – 2004. – № 4. – С. 45–76.
Костів О. Фрілансерство: форма роботи чи стиль життя? http://www.mipmagazine.com.ua/index.php?material=168.
Офіційна веб-сторінка Європейської комісії http://ec.europa.eu.
Сухарев М. Руки протянутые за океан. http://geoserv.krc.karelia.ru.
Leonard Wiener. It can be quite a job just figuring IRS rules governing home offices. http://www.boston.com.
New technologies drive growth in teleworking labour market trends. National Statistics. http://www.egovmonitor.com/node/2987.
http://www.businessrecord.com.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).