ТРАНСФОРМАЦІЯ ЕКОНОМІЧНОЇ СИСТЕМИ ПОЛЬЩІ
Ключові слова:
Бальцерович, «шокова терапія», лібералізація, стабілізація, приватизація.Анотація
Розглянуто особливості ринкової трансформації Польщі. Виділено етапи перехідного періоду. Виявлено закономірності, методи та способи реалізації польського досвіду, а також позитивні та негативні наслідки обраної тратегії.
Посилання
Бальцерович Л. Итоги реформ в странах Восточной Европы // Российская Бизнес-газета. – 2005. – № 502.
Бальцерович Л. Навстречу ограниченному государству / Пер. с англ. – М.: Новое издательство, 2007.
Готлиб М. Бухгалтерский учет в условиях рыночной экономики Польши. – www.polska.ru.
Казакевич Г. Підводне каміння реформ – Польща вступає в ЄС найгіршою з десяти країн-кандидатів // Дзеркало тижня. – 2004. – № 1.
Матыцин С., Синицина И., Чудакова Н. Экономическая политика переходного периода в Польше // Вопросы экономики. – 1992. – № 3.
Мягких О. Проблеми та перспективи діяльності ТНК у країнах з перехідною економікою // Міжнародна економіка. Зб. наукових праць. Інститут світової економіки і міжнародних відносин НАН України. – 2000. – № 26. – С. 120–131.
Опришко В. Ф. Підручник. – Видання друге, перероблене і доповнене. – К.: КНЕУ, 2003. – 311 с.
Плотников А. В. Проблемы развития постсоциалистических стран. – К. : Укринформсервис, 1996. – 24 с.
Рекитар Я., Караваев В. Иностранные инвестиции в переходной экономике России // Мировая экономика и международные отношения. – 2002. – № 2.
Чудакова Н., Синицина И. Матыцин С. Экономическая политика переходного периода в Польще // Вопросы экономики. – 1992. – № 3.
Can you make money in Poland // Foreign Direct Investment magazine, 2001.
Eurostat 2004 – www. epp.eurostat.ec.europa.eu ї
Hugh E. Моre on FDI in Poland// Poland economy watch, 2007.
Poland, Country Commercial Guide, U.S. Department of State, Washington, 2001.
World Investment Report 2007: Transnational Corporations, Extractive Industries and Development. UNCTAD. – New York and Geneva, 2007.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).