ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНИЙ ІМПЕРАТИВ МОДЕЛЮВАННЯ СТРАТЕГІЇ ТОВАРНОЇ ІННОВАЦІЇ
Ключові слова:
Стратегія товарної інновації, європейський імператив стратегії товарної інновації, товарні групи комплементарного, контрадикторного та індиферентного типів, коефіцієнти мультиплікації імпорту й експорту, комутативний ефект, коефіцієнти загальної та галузеАнотація
Розглянуто проблеми розробки стратегії інноваційного розвитку України, необхідність та способи застосування методу диференційованого підходу до характеристики національної макроекономічної системи як засобу вирішення внутрішньоекономічних та зовнішньоекономічних суперечностей в реалізації сучасної інноваційної політики держави. Обґрунтовано зовнішньоекономічний імператив моделювання стратегії товарної інновації.
Посилання
Аналітична записка П’ятої міжнародної конференції «Проблеми економічної інтеграції України в Європейський Союз: європейські студії» // Вісник ТАНГ. - Тернопіль, 2000. - № 15.
Кейнс Дж. М. Общая теория занятости, процента и денег. - М.: Гелиос, 1999.-С. 89-130.
Савельев Є. В. Міжнародна економіка: теорія міжнародної торгівлі і фінансів: Підручник. - Тернопіль: Економічна думка, 2001. - С. 116.
ІШніцер М. Порівняння економічних систем. - K.: Основи, 1997. - С. 290-319.
Dornbusch R., FischerS., Samuelson P. Comparative Adventage,Trade, and Payments in a Ricardian Model with a continuum of Goods. - Economic Review. 1977. - P. 823-839.
Krugman P. The Narror Moving Band, the Dutch Disease and the Consequences of Mrs. - Tratcher, Journal of Development Economics, 1987. - P. 41-55.
Ohlin B. International Trade: N.-Y., 1995. - P. 98-126. Cambridge: Harvard University Press, 1933.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).