СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ЯК ОСНОВНА ЧАСТИНА СИСТЕМИ МЕНЕДЖМЕНТУ ПІДПРИЄМСТВА
Ключові слова:
Сутність стратегії, управління компанією, економічна природа підприємства, класифікаційні ознаки поняття стратегії, стратегічний менеджмент.Анотація
Визначено важливість стратегічного управління в менеджменті підприємства, проаналізовано дефініції понять «управління» і «стратегічне управління», представлено авторське визначення стратегії.
Посилання
Соловьев B.C. Стратегический менеджмент: Учебник. - Ростов-на-Дону: Феникс; Новосибирск: Сибирское соглашение, 2002. - 448 с.
Томпсон А., Стрикленд Дж. Стратегический менеджмент. Искусство разработки и реализации. - М.: Юнити, 1998. - 576 с.
Ламбен Ж.-Ж. Стратегический маркетинг: Европейская перспектива: Пер. с фр. - СПб: Наука, 1996. - 589 с.
Котлер Ф. Основы маркетинга / Пер. с англ. В. Б. Боброва. - СПб.: АО «Коруно», 1994.
Шершньова В. Д., Оборська С. В. Стратегічне управління. - K.: КНЕУ, 1999.
Уроки организации бизнеса / Сост. A. A. Демин, В. C. Катькало. - СПб.: Лениздат, 1994. - 336 с.
Аакер Д. Стратегическое рыночное управление / Пер. с англ. под ред. Ю. Н. Каптуревского. - СПб.: Питер, 2002. - 544 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).