ОБҐРУНТУВАННЯ ДОЦІЛЬНОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ МЕТОДІВ ВИЗНАЧЕННЯ ВАРТОСТІ БАНКІВСЬКОГО БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ
Ключові слова:
Вартість бізнесу, показник ефективності, оцінка вартості банківського бізнесу, ринкова вартість.Анотація
Розглянуто проблему необхідності застосування спеціальних методів визначення вартості банківського бізнесу, наведені та проаналізовані основні фактори, які формують доцільність застосування цих методів, обґрунтована необхідність глибинного аналізу предмету оцінки за допомогою спеціальних методів.
Посилання
Українська академія банківської справи НБУ
Антонов В. Скільки коштує акція? // Круглий стіл. – Квітень 2003. – №4 (7). – С. 23–25.
Валдайцев С. В. Оценка бизнеса и инновации. – М.: Информационно-издательский дом «Филинъ», 1997. – 336 с.
Закон України № 133-V від 14 вересня 2006 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо форми створення банків та розміру статутного капіталу».
Закон України № 2658-III від 12 липня 2001 року «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні».
Інформаційна довідка щодо цінних паперів, які включені до лістингу на організаторах торгівлі, підготовлена департаментом моніторингу та стратегії розвитку фондового ринку за станом на 30.09.2006 р.// http://www.ssmsc.gov.ua/
Коупленд Т., Коллер Т., Муррин Д. Стоимость компаний: оценка и
управление: англ. – М.: Олимп-Бизнес, 1999. – 576 c.
Международные стандарты оценки / Г. И. Микерин, Н. В. Павлов. – М.: Интерреклама, 2003. – 384с.
Постановою Кабінету міністрів України від 10 вересня 2003 року № 1440 Національний стандарт №1 «Загальні засади оцінки майна і майнових прав».
Українські фондові біржі: Проблемні питання і рекомендації // capital-markets.kiev.ua/files/stock_exchange_study_ukr.pdf.
Шарп У. Ф., Александер Г. Дж., Бэйли Дж. В. Инвестиции: Наукове видання: англ. – М.: Инфра-М, 1998. – 1028 c.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).