ІННОВАЦІЙНА МОДЕЛЬ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ
Ключові слова:
Інновації, інвестиції, конкурентні переваги, макро- та мікроекономічна політика, національна господарська система, структурно-технологічна перебудова економіки, економічне зростання.Анотація
Визначено умови реалізації закономірностей економічного зростання інноваційного типу в Україні.
Посилання
Послання Президента України «Про внутрішнє і зовнішнє становище України у 2002 році». - K.: Інформаційно-видавничий центр Держкомстату України, 2003.
Лукинов И. И. Эволюция экономических систем. - М.: Экономика, 2002.
Гальчинский А. С. Україна: поступ у майбутнє. - K.: Основи, 1999.
Інноваційна складова економічного розвитку. Монографія / За ред. чл.-кор. НАНУ Безчасного Л. K. - K.: IE НАН України, 2000.
Портер М. Международная конкуренция. - М., 1993.
##submission.downloads##
Опубліковано
03.05.2018
Як цитувати
Безчасний, Леонід, і Віктор Мельник. «ІННОВАЦІЙНА МОДЕЛЬ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ». Журнал європейської економіки, вип. 2, вип. 3, Травень 2018, с. 303-15, https://jeej.wunu.edu.ua/index.php/ukjee/article/view/1197.
Номер
Розділ
МАКРОЕКОНОМІКА
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).