ДОСЛІДЖЕННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ПОТЕНЦІАЛУ МІКРОБІЗНЕСУ
Ключові слова:
Інтелектуальний потенціал, ключові компетенції підприємця, нечітка логіка, матриці взаємовпливів (інциденцій).Анотація
Представлено підходи до аналізу інтелектуального потенціалу підприємницьких структур. Аналіз інтелектуального потенціалу мікробізнесу пропонується здійснювати на основі апарату нечітких множин.
Посилання
Паламарчук Г., Паламарчук О. Трансформування організаційних структур в економіці України // Фінанси України. – 2005. – №12. – С. 56–61.
Рюэгг-Штюрм Й., Ахтенхаген Л. Сетевые организационные управленческие формы – мода или необходимость? // Проблемы теории и практики управления. – 2000. – №6. – С. 67–72.
Мойсеєнко І. П. Управління інтелектуальним потенціалом: Монографія. – Львів: Аверс, 2007. – 304 с.
www.Sveiby.K.E
Кендюхов А. В. Теория и практика оценки интеллектуального капитала: зарубежный опыт // Менеджмент. – 2002. – №6. – С. 160–164.
Количественные методы измерения компетентности.
http:// management.com.ua / hrm
Мойсеєнко І. П. Формування управлінських компетенцій інноваційного типу // Соціально-економічні дослідження в перехідний період. Регіональні суспільні системи: ресурси і механізми ефективного управління (Збірник наукових праць). Вип. 2 (58) / НАН України. Інститут регіональних досліджень. Від ред. академік НАНУ М. І. Долішній. – Львів, 2006. – С. 306–314.
Кофман А., Хил Алуха Х. Модели для исследования скрытых воздействий: Пер. с исп. – Мн.: Высш. шк. 1993. – 160 с.
Кондратенко Ю. П., Терентієва І. М., Явішева І. В. Коригування експертної інформації при автоматизації процесів прийняття рішень на основі ідентифікації прихованих впливів // Наукові праці: Науково-методичний журнал. – Т. 57. – Вип. 44. Комп’ютерні технології. – Миколаїв: В-во
МДГУ ім. П. Могили. – 2006. – С. 93–107.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).