ВІДКРИТІСТЬ ТРАНЗИТИВНИХ ЕКОНОМІК: ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНИЙ АСПЕКТ
Ключові слова:
Автаркія і відкритість країн з перехідною економікою, природа і генезис відкритості перехідних економік, синергізм асигнувань і нагромадження, що забезпечує відкритість національних економік перехідного типу, типи відкритості перехідних економік, шляхи іАнотація
Розглянуто теоретичні та методологічні аспекти боротьби з автаркією, подано характеристики відкритості країн з перехідною економікою. Оскільки автаркія і відкритість національних економік розходяться із світовим економічним простором, запропоновано методи подолання цієї невідповідності.
Посилання
Ансофф И. Новая корпоративная стратегия. - М., 1999.
Бэттлер А. Контуры мира в первой половине XXI века и чуть далее // Мировая экономика и международные отношения. -2002. - № 1.
Відкрите суспільство: Україна у світовій цивілізації, - K.: Укр. акад. зовн, торгівлі, 1999.
Звіт про світовий розвиток: Важке завдання розвитку / Пер. з англ. - K.: Абрис, 1994.
Иноземцев В. Парадоксы постиндустриальной экономики // Мировая экономика и международные отношения. - 2000. - № 3.
Савельев Є. В. Міжнародна економіка. - Тернопіль: Економічна думка, 2001.
Camagni P.P. The Concept of Innovative Milieu and Relevance for Public Policies in European Lagging Regions.-Papers in Regional Science: the Journal of the RSAI, Vol. 74, № 4, 1995.
Tichomirov V. Capital Flight post-soviet Russia // Europa-Asia Studies, Vol. 49. №4, 1997.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).