ПРИНЦИП НЕЗАЛЕЖНОСТІ ТА ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЯ В ПОЛІТИЦІ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЦЕНТРАЛЬНОГО БАНКУ
Ключові слова:
Європейський центральний банк, монетарна політика ЄЦБ, незалежність функціональна, інституційна, персональна, фінансова.Анотація
Розглянуто роль незалежності Європейського центрального банку у процесі реалізації монетарної політики в зоні евро та подано аналіз й оцінку повноважень ЄЦБ.
Посилання
Convergence Report, European Monetary Institute, Frankfurt am Main, March 1998.
Dyson K., Elusive Union. The Process of Economic and Monetary Union In Europe, Longman Group United Kingdom, London, 1994.
Dyson K., Germany and the Euro: Redefining EMU, Handling Paradox, and Managing Uncertainty and Contingency, {в:} European States and the Euro. Europeanization, Variation, and Convergence, ed. by K. Dyson, Oxford University Press, 2002.
European Central Bank, Annual Report 1998, Frankfurt am Main, April 1999.
European Central Bank, Annual Report 2001, Frankfurt am Main.
European Central Bank, Monthly Bulletin, May 2004.
European Economy 2004, 2; «Economic Forecasts», Spring, 2004, European Commission, 2004.
Issing O., Gaspar V., Angelino I., Tristani O., Monetary Policy in the euro area, Cambridge University Press, 2001.
Loedel P.H., Multilevel Governance and the Independence of the European Central Bank, The Euro. European Integration Theory and Economic and Monetary Union, ed. by A. Verdun, Rowman & Littlefield Publishers, INC., lanham Boulder, New York, Oxford, 2002.
Marshall M., The Bank, The Birth of Europe’s Central Bank and the Rebirth of Europe’s Power, Random House, 1999.
Orziak L., Finanse Unii Europejskiej, PWN, Warszawa, 2004.
The Monetary Policy of the ECB 2001, European Central Bank, 2001.
The Monetary Policy of the ECB 2004, European Central Bank, 2004.
Woolley J., Monetary Politics, Cambridge University Press, 1984,
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).