ІНСТИТУЦІЙНА СТРУКТУРА ЗАЛУЧЕННЯ КАПІТАЛУ З ОГЛЯДУ НА ВСТУП УКРАЇНИ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ
Анотація
Висновки цієї статті ґрунтуються на розгляді розробок двох сучасних всесвітньо відомих економістів Ернандо де Сотто і Вільяма Істерлі, які вважають, що для залучення та утримання зарубіжних інвестицій особливо велике значення має відповідна правова та інституційна структура. Публікації кожного з цих вчених зводяться до однієї думки, а саме: якщо країна хоче залучити зарубіжні інвестиції і бачить, що це забезпечить розвиток її економіки, вона має створити бізнес-дружелюбне середовище, яке б активно сприяло розвитку підприємництва. Відмінними є лише підходи авторів. Так, Де Сото концентрує увагу на тому, щоби малозабезпечені верстви населення могли більше користуватися правами власності, а Істерлі на перший план висуває стимулювання підприємництва.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).