НАСЛІДКИ УЧАСТІ У СОТ ДЛЯ КРАЇН ІЗ ПЕРЕХІДНОЮ ЕКОНОМІКОЮ ТА ВИСНОВКИ ДЛЯ УКРАЇНИ
Ключові слова:
Внутрішній ринок, країни з перехідною економікою, лібералізація торговельних та інвестиційних режимів, прямі іноземні інвестиції, сукупний рівень підтримки, вартість впровадження правил СОТ.Анотація
Проаналізовано наслідки членства у СОТ для країн із перехідною економікою. Як показав аналіз, реалізація потенційних переваг від членства у СОТ і зниження ризиків та загроз залежить від багатьох політичних і економічних чинників і можлива лише у поєднанні з ними. Це стосується зростання обсягів прямих іноземних інвестицій, зменшення корумпованості, підтримки належного рівня захисту внутрішнього ринку тощоПосилання
Саблук П. Т. Основні мотиви щодо вступу України до Світової організації торгівлі // Економіка АПК. - 2002. - № 10.
Сиденко В., Барановский А. Украина и Всемирная торговая организация: как увеличить плюсы и уменшить минусы? // Зеркало недели. -2002. - № 26.
Осташко Т.О. Приєднання до СОТ: перспективи і загрози для аграрного сектора України // Економіка і прогнозування. - 2003. - № 3.
WTO: Trade Policy Review. - Poland 2000. - Government Report: http://www.wto.org/english/tratop_e.
WTO: Trade Policy Review. - Hungary 1998. - Government Report: http://www.wto.org/english/tratop_e.
WTO: Trade Policy Review. - Slovak Republic 2001. - Government Report: http://www.wto.org/english/tratop_e.
WTO: Trade Policy Review. - Romania 1999. - Government Report: http://www.wto.org/english/tratop_e.
WTO: Trade Policy Review. - Poland 2000. - Government Report: http://www.wto.org/english/tratop_e.
WTO: Trade Policy Review. - Czech Republic 2001. - Report by the Government: http://www.wto.org/english/tratop_e.
Effects of WTO Accession on Policy-Making in Sovereign States. Preliminary lessons from the recent experience of transition countries// World Trade Organization. Development and Economic Research Division-Staff Working Paper. - DERD-2002-02: http://www.wto.org.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).