ТЕОРЕМА G2B ШВИДКОСТІ ЗРОСТАННЯ ВАРТОСТІ БІЗНЕСУ В АСПЕКТІ ЗАСАД ПРОЦЕСУ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ
Ключові слова:
Глобалізація, синергетичний ефект, злиття компаній, оцінка бізнесу, вартість компанії, теорема вартості, теорема швидкості зростання вартості, порівняння, індексиАнотація
Розглянуто актуальну проблему, що перебуває на стику економіки та математики, і запропоновано її практичне вирішення. Незважаючи на наявність цілого ряду досліджень математичного аспекту проблеми, здійснених багатьма відомими спеціалістами, висвітлювана в даній статті проблема досі не лише належним чином не була вирішена на практиці, а й взагалі перебувала поза увагою більшості фахівців. Суттєві економічні наслідки її існування змусили авторів провести спеціальні дослідження, спрямовані на її виявлення та нівелювання, частину з яких представлено у цій роботі.
Посилання
Теорема G1B - новий підхід до оцінки бізнесу, побудований на концепції CCF // Державний інформаційний бюлетень про приватизацію. -2002. — № 5. — С. 60-64.
Галасюк В. В. Проблемы теории принятия экономических решений: Монография. -Днепропетровск: Новая идеология, 2002. - 304 с.
Галасюк В. В., Галасюк В. В. Эффект «G-гиперболизма» или как сравнивать несравнимое // www.galasyuk.dnepr.net
Жить в безумно быстром темпе // Комп&ньон, - 2003. - № 10. - С. 42-44.
Воеводин В. В. Ошибки округления и устойчивость в прямых методах линейкой алгебры. - М.: Изд. МГУ, 1969.
Воеводин В, В. Вычислительные основы линейной алгебры. - М.: Наука, 1977. - 303 с.
Уилкинсон Дж. X. Алгебраическая проблема собственных значений. -М.: Наука, 1970.-504 с.
Фихтенгольц Г. М. Курс дифференциального и интегрального исчисления. - М.: Наука, 1969. - Т. 1. - 607 с.
Форсайт Дж., Молер К. Численное решение систем линейных алгебраических уравнений. - М.: Мир, 1969.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).