НАПРЯМКИ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА СПІВРОБІТНИЦТВА ВІННИЦЬКОГО РЕҐІОНУ
Ключові слова:
Економічний розвиток, інвестиційна та кредитна політика, промислове виробництво, розвиток малого підприємництва, зняття соціальної напруги в суспільстві, соціальна відповідальність та етика бізнесу, інфраструктура бізнесу, стратегія експорту.Анотація
Проаналізовано тенденції економічного розвитку Вінницького реґіону в 2003 р. Визначено основні результати управління інвестиційною та кредитною політикою, промисловим виробництвом. На підставі аналізу соціально-економічного розвитку реґіону висвітлено перспективи розвитку малого підприємництва, соціальної відповідальності бізнесу та основні стратегічні напрямки експортної політики.
Посилання
Макконнелл К Р., Брю С. Л. Экономикс: принципы, проблемы и политика. Пер. с англ. 11-го изд. - К.: Хагар-Демос, 1993. - 785 с.
Мале підприємництво України: процес розвитку. - K.: Інститут Конкурентного суспільства, 2001. - 253 с.
Невмержицький В. І., Мороз О. М. Етика та соціальна відповідальність бізнесу. - Українська наука. Минуле. Сучасне. Майбутнє. Вип. 7. - Тернопіль: Підручники і посібники, 2003. - 365 с.
Поточні звіти управлінь Вінницької облдержадміністрації за 2003 р.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).