ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК УКРАЇНИ В УМОВАХ ТРАНСФЕРТУ ТЕХНОЛОГІЙ ТА НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ СПІВПРАЦІ
Ключові слова:
Інноваційний розвиток, науково-технічний прогрес, трансферт технологій, інноваційна діяльність країни, інноваційна система, міжнародна науково-технічна співпраця, зовнішньоторговельний оборот.Анотація
Здійснено дослідження практичних аспектів інноваційної діяльності України в контексті міжнародного трансферту технологій.
Посилання
Амоша О. І., Кацура С. М., Щетілова Т. В., Бурим В. Г., Вишневський В. П. Механізми переходу економіки України на інноваційну модель розвитку. – Донецьк: ІЕП НАН України, 2002. –108 с.
Стратегія економічного та соціального розвитку України (2005–2015 рр.) «Шляхом Європейської інтеграції» / Авт. кол.: А. С. Гальчинський, В. М. Геєць та ін.; Нац. ін-т стратег. дослідж., Ін-т економ. прогнозування НАН України; Міністерство економ. та з питань європ. інтегр. України. – К.: ІВЦ Держкомстату України, 2005. – 416 c.
Шумпетер Й. Теория экономического развития. – М.: Прогрес, 1982. – 453 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).